Life
31441 prikaza

"Melania nas se srami, ni slovenski ne želi govoriti"

Komentari 12 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • djcyber777 11:42 25.Srpanj 2017.

    Pa tko vas se ne bi sramio, biti slovenac je sramota a ne za pohvaliti.

    • PrvaProleterska 01:40 26.Srpanj 2017.

      Zato vas u EU i tako vole . Redom - Poljaci , Romuni i Hrvati su tri nacije , koje u EU nitko ne voli ! Treći od pozadi !

  • uskook 12:04 25.Srpanj 2017.

    Pa kako vam se ponašaju državni poglavari ucjenjivački i lihvarski koje je čudo da vas se prva dama amerike srami,ništa neobično... Da su normalni ljudi davno bi došla u deželu posjetiti vas...

  • stranac1971 11:18 25.Srpanj 2017.

    pa zasto da govori kada su ministar vanjskih poslova i neki politicari toliko pokvareni prema zemlji u kojoj se bolje osecaju nego u sloveniji sigurno i trum kaze vidi tvojih lakomih zemljaka pokvarenost se daleko cuje

  • PrvaProleterska 01:37 26.Srpanj 2017.

    Šta serete! Prijavio sam se samo radi toga, da ovoj trojici komentatora prije mene kažem, da će daleko dogurati budu li vjerovat svakom k...u, koji se sjeti pisati laži. Melanija, valda razumijete, da govori slovenski. Izgleda, da ne razumijete, da ... prikaži još! i Bayron odlićno govori slovenski, jer Melanija sa njim prića slovenski. Pošto su u USA i mama,otac i sestra i da Bayron puno vrijemena provodi kod dede i bake i oni sa njim prićaju samo slovenski,jer engl. i neznaju. I sada odakle ovakav bebav naslov

    • PrvaProleterska 12:12 26.Srpanj 2017.

      Ja se ne uplićem nit me zanimaju stvari unutar drugih familija , pa ispadaš konj ti , jer se uplićeš. Gledaj svoja posla a tuđa ostavi na miru . U stari ne ćitaj za poćetak lažne vijesti i to od ... prikaži još! prvoga do zadnjega slova !

  • CICA 19:00 25.Srpanj 2017.

    pa ta i nezna dije slovenija na karti

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.