Top News
11601 prikaza

Otkriće masona: Znaju lokacije skrivenog Hitlerovog zlata

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vjaceslav 13:37 10.Ožujak 2019.

    možda i znaju gdje je završilo hitlerovo zlato, ali nikada ne ćemo znati gdje je završilo pavelićevo. koje su poslije rata otkrili knoj i ozna u podrumu zagrebačke katedrale. zna se samo za jednu skupocjenu židovsku narukvicu koju je drug ... prikaži još! i playboy tito darovao ženi princa norodoma sikhanuka.

  • Mrak1 14:05 09.Ožujak 2019.

    Ja znam sa sigurnoscu gdje se nalazi i nije mi potreban taj ili bilo koji dnevnik. To blago je dobro zakopano u okolici grada Oltena i planine Gothard u Svicarskoj. Ne zoe se ta drzava dzabe " naci gold " ... prikaži još! kako kazu stari svabe. Koja je pocela da cvate poslije 1946.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.