Top News
23286 prikaza

Maja Sever: Moj djed Vlado Gotovac mi je životni uzor

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • todnor 17:05 06.Studeni 2017.

    Malo tko je svjestan koliko su inace rasisti slavenski narodi. Ja sam u jednoj uredjenoj skandinavskoj drzavi itekako osjetio animozitet,totalno drugacije gledanja na osobe druge boje koze. U zakonu nemoguce da bude diskriminacije, ali u praksi, kao kod slobodnog izbora ... prikaži još! poslodavaca, dvostruka mjerila. Zgrazam se od rasiszma, bilo koje podjele medju ljudima, jer nijednoj drzavi nije dobro donjela. Samo zahvaljujuci ovakvim novinarima, koji imaju ideale humanosti, kao citatelji imamo siri izbor.

  • karlo 22:41 07.Studeni 2017.

    Maja je primjer profesionalnosti.Nije ni čudo kad joj je učitelj bio Vlado Gotovac.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.