Life
184995 prikaza

Legija: Mi Srbi smo pič**ce, Hrvati su nas pomeli!

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar azrael
    azrael 18:26 16.Studeni 2018.

    legija je bio pi*kica koja je glumila velikog mafijaša i junačinu i terorizirao ljude dok je imao slobu i njegovu čitavu mafijaško komunjarsku državu iza sebe, a nakon rušenja slobe se skrivao u mišjim rupama, čak i u hrvatskoj kod ... prikaži još! svog prijatelja gotovine, a predao se jer mu je to naredio jovo amsterdam koji mu je dao izbor ili davse preda ili će likvidirati i njega i cijelu njegovu familiju. sad su mu svi drugi pi*kice jer smrdi u zatvoru gdje i pripada. a da je srbin nebi se prezivao "ulemek"

  • CICA 23:10 15.Studeni 2018.

    a gde to pise u clanku "Mi Srbi smo pič**ce, Hrvati su nas pomeli!" nigde hihihi

    • Prki600 23:32 15.Studeni 2018.

      Mi se ovdje nismo borili ni jedan jedini dan. Pa, Mile Jastreb se u Vukovaru borio protiv sto puta jačeg protivnika i uspio izdržati tri mjeseca. Jesmo li mi Srbi postali tolike pičkice da se nismo mogli boriti niti jedan ... prikaži još! dan za svoje, a ne tuđe", mozgao je Legija u ćeliji dok se prisjećao još jednog poraza koji ga je mjesecima proganjao. Pa evo Cico tu ti lepo piše,samo treba čitati il nerazumeš latinicu.

    • matko212 09:05 16.Studeni 2018.

      svi oni imaju selektivnu memoriju, vide i pamte samo ono što im se uklapa u mentalni sklop

    • ivanP 16:21 16.Studeni 2018.

      Samo se ti tjesi i dan danas a povijest je ispisana 1995god

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.