Life
184991 prikaza

Legija: Mi Srbi smo pič**ce, Hrvati su nas pomeli!

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • golgeter 10:04 16.Studeni 2018.

    Ne treba ni pisat da ste pičkice kad to ionako svi znaju🚜🚜🚜

  • Oror 14:59 17.Studeni 2018.

    Kaze lik da smo bili ko lovacko drustvo, i nije reko da smo bili pod embargom bez icega. Kaze da kad bi bili istih ujednacenih snaga da bi oni nas pobijedili, pa onda opet kaze da je Jastreb sa nekolicinom ... prikaži još! hrvatskih boraca branio 3mj. od cijele vojske. Pa kaze kako su partizani branili od svih dusmana, a on i njegovi nisu. Pa zato jer smo u toj prici mi bili partizani a vi ss njemacke snage. Zivite u snovima uvjeravajuci da ste pravednici, a ostali ste mitomanski lazovi i cetnici agresori

  • weddranur 22:58 16.Studeni 2018.

    @CICA - "Mi se ovdje nismo borili ni jedan jedini dan. Pa, Mile Jastreb se u Vukovaru borio protiv sto puta jačeg protivnika i uspio izdržati tri mjeseca. Jesmo li mi Srbi postali tolike pičkice da se nismo mogli boriti ... prikaži još! niti jedan dan za svoje, a ne tuđe", mozgao je Legija u ćeliji dok se prisjećao još jednog poraza koji ga je mjesecima proganjao". Jel sad jasno? Cicaj šako jada! Hahahahahah

  • Danko 13:39 17.Travanj 2019.

    Kaže Legija u uvjetima izjednačene borbe Hrvati nisu imali šanse, to reče i krene tenkovina na Hrvate jedva nešto malo naoružane. A pjevač Mandić bio je smeće i prije rata. Par godina prije četnikovao je po Zagrebu i nogom udarao ... prikaži još!o hrvatske glazbene producente i snimatelje u glazbenim studijima. Jednom smeće uvijek smeće

  • Danko 11:47 11.Prosinac 2018.

    Da nije bilo žrtava od ovoga bi se mogla napraviti serija da zabavlja narod. Srbi uvijek imaju isti problem, vjeruju u nebeske mitove i onda ostanu razočarani kad shvate da to nije stvarnost. I slijedeći put opet. Zato kažem, bila ... prikaži još! bi to dobra psihološko-zabavna serija

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.