Top News
19455 prikaza

Plenki bez milosti: Kreće u lov na Vasine jatake

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • darko 15:07 23.Travanj 2019.

    Nije mi žao Brkića jer je "brljao" na sve strane i bio pogodna "sirovina" za obradu, ali se ne mogu oteti dojmu da su "brljotine" zdušno podupirale i usmjeravale Jugonostalgične i ratnogubitničke strukture, vrlo stručno , na sličan način kako ... prikaži još! su lukavo "Bugojansku skupinu" doveli u zločin i uništili u njihove redove ubačeni "stručnjaci", a egzekuciju izvršili mobilizirani (jadni)Hrvati , po prljavom scenariju ,sličnih "stručnjaka". Neznam zašto, ali taj osjećaj imam.

    • katarza 21:09 23.Travanj 2019.

      Ako pod "bugojanskom skupinom" misliš na dvadesetak terorista koji su obučavani od HRB-a po kampovima u Australiji i Njemačkoj, te 1972. naoružani ilegalno ubačeni u Jugu da bi izazivali nerede, tada ti samo mogu reći da su oni sami sebe, ... prikaži još! zajedno s terorističkom organizacijom HRB, doveli u zločin.

    • darko 18:24 24.Travanj 2019.

      Ne, oni su planski dovedeni na stratište , vrlo lukavo i perfidno za to su vrlo pokvareno mobilizirali Hrvate da se sa njima bore.To je u jednoj tv emisiji potvrdio čovjek iz SUP-a, koji je bio upućen u cijeli proces ... prikaži još!es uništenja grupe. Iako ljudi iz HRB nisu prihvaćali tu istinu, ona je točna. U to vrijeme avionima i kamionima prijeći granice nije bilo moguće sa kg kave, a da te ne otkriju, a ovi došli do Bosne.

    • katarza 21:36 02.Svibanj 2019.

      Darko moj neuki. Pročitaj knjigu od Bože Vukušića, taj je posvetio svo svoje vrijeme u njemačkome zatvoru Bugojanskoj skupini. Za svakog od 19 terorista se zna apsolutno cijeli put od Austraije, preko kampova u Njemačkoj i granice u Sloveniji. Pisma, ... prikaži još! komunikacije, rodbina, očevici, svjedoci... Krkani su došli dizat ustanak, hahahaha.

    • darko 23:20 03.Svibanj 2019.

      Katarza, u tome i je tragedija što su ih ubačeni elementi uvjerili da su im "pomagali" i doveli iz Australije. Prije 20 godina čovjek koji je znao sve o "navlakuši" koju su službe pripremile u dogovoru sa još nekim drugim ... prikaži još!rugim stranim službama, rekao je to u TV emisiju na glas.

  • POPOKATEPETL 18:04 23.Travanj 2019.

    @darko, odlično razmišljanje.

  • Milan.banijac 11:18 23.Travanj 2019.

    NEMA SE ŠTO KOMENTIRATI, SVE JE VEĆ POZNATO, ALI SVE OSTAJE NA TOME, NAŽALOST.

  • Avatar Antun Sklepić
    marica 08:29 24.Travanj 2019.

    pišete kao da je brkič niko i ništa,ako bi on kojim slučajem želio napakostiti plenkoviću dimilo bi se po cjeloj hrvatskoj,a nije mi ni jasan sanader pa i on nije sam krao da progovori mislim da bi pola vlade i ... prikaži još! sabora završilo u remetincu.

  • zaplotnjak 12:46 23.Travanj 2019.

    Jadno i ljigavo s koje god strane gledaš.I sve to s našim novcima fuj.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.