Life
18911 prikaza

Zlato četnika Draže: Čak i UDBA ga je tražila

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nelson 17:41 17.Siječanj 2018.

    draža zločinac

    • tukic.s 19:25 17.Siječanj 2018.

      A ko kaže da je Draža zločinac ?

    • nelson 20:03 17.Siječanj 2018.

      pa cijeli svijetkaže... izgubio je 1945 kao i pavelić, tito pobjednik

    • tukic.s 15:16 20.Siječanj 2018.

      E neuki čoveče. Mora da si učio iz komunističkih udžbenika. Čitav zapadni svet smatra Dražu i ravnogorski pokret antifašističkim pokretom za slobodu. Sem Tita i Hrvata koji ga smatraju za zločinca. Tita -zato što se bojao povratka monarhije, a hrvata ... prikaži još! - koji mrze Kraljevinu Jugoslaviju i Dražu jer je vršio odmazde nad nesrpskim stanovništvom u BIH

    • nelson 17:28 20.Siječanj 2018.

      draža se borio skupa s švabama i ustašama a ti uči povijest

    • tukic.s 23:36 20.Siječanj 2018.

      Pa proćitaj u bilo kojoj knjizi o WWII , engleskoj enciklopediji, američkoj, gde je to Draža proglašen za saradnika Nemaca. Sam srpski Kralj je izbegao u Englesku. Da li je i on bio saradnik nacista? Pošto je sam Draža bio ... prikaži još!o pod direktnim Kraljevom upravom kako je bio saradnik Nemaca. Znači da je i Kralj Petar bio saradnik Nemaca. Ne postoji nijedan dokument saradnje Draže i ravnogorskog pokreta sa Nemcima, još manje ustašama

    • nelson 09:47 21.Siječanj 2018.

      uči povijest

    • tukic.s 10:29 21.Siječanj 2018.

      Koja si ti budala. Možeš ti za sve što ti ja kažem odgovoriti: uči povijest. Vidi se da si povijest učio iz partizanske literature. Valjda su relevantniji zapadni izvori.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.