Top News
29205 prikaza

Puč u Vatikanu: Počelo rušenje papa Franje

Komentari 14 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ada 04:07 30.Kolovoz 2018.

    trebalo bi rušiti cijeli Vatikan i njihove repove u svijetu, svi oni su veliki paraziti društva uz političare, bankare i farmaceute...da njih nema, na Zemlji, bio bi RAJ...

  • GRDASIC 14:44 29.Kolovoz 2018.

    Jasno je da su Franje bili problem naročito onaj Tuđman, šrot od čovjeka, bolje bi bilo da su ga pajceki popapali negoli je bil precjednik svih HDZ ovaca bande lopovske i samo njih. Što se tiče pape Vranje on ima ... prikaži još! ideje i vidi nepravdu ali razni probisvijeti i sotonisti koji glume kardinale ne daju mu djelovati. I moj otac je bio Franjo stalno proganjan od vlasti od stare Juge na dalje do nove Juge, ali prestar da ga hebu novopečeni rvati po zanimanju.

  • Avatar Tamara Rogic
    pravafreundin 08:07 30.Kolovoz 2018.

    tko se jos puca s tim svecenicima i papama , pa nismo u srednjem vijeku

  • Perun 08:41 30.Kolovoz 2018.

    Kakva crkva u 21. stoljeću. Nakon sveg zla koje je otkriveno da su napravili samo idioti koji ne žele otvoriti oći ne vide što su oni zapravo.

  • dkmjnn 07:28 30.Kolovoz 2018.

    Užasava me pokvarenost i nemoral samog vrha Katoličke crkve. Sve češće se pitam jesu li oni zaista nasljedovatelji Kristovi? Zar se oni ne boje Strašnog suda. Vjernike stoljećima plaće paklom, a oni sami čine tolika zlodjela. Ja, kao laik, to ... prikaži još! ne mogu shvatiti. Papa Franjo je skroman svećenik, došao iz siromašne sredine i vrlo se teško snalazi u toj pokvarenoj okolini. Pokušava nešto promijeniti, ali ne daju se konzervativci. Zato ga i žele maknuti, a bojim se i da će uspjeti.

    • dkmjnn 07:30 30.Kolovoz 2018.

      Ali ako maknu Papu Franju, izgubit će i veliki dio članstva Katoličke crkve. Namjerno govorim o članstvu, jer vjerovanje je nešto drugo. Ja sam vjernik, ne zbog svećenika, već zbog svojih uvjerenja, a u Trojedinog Boga ću vjerovati bez obzira ... prikaži još! išla u crkvu ili ne.

    • Avatar Tamara Rogic
      pravafreundin 08:10 30.Kolovoz 2018.

      vjera je smisljena iz jedinog razloga a to je da manipulira ruljom

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.