Top News
5986 prikaza

Kolakušić bi očaj građana mogao još više pogoršati

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • aspana 01:36 04.Lipanj 2019.

    Stara je poslovica da ne laje pas radi sela... Najbolje smo funkcionirli pod diktatorima, nazalost, jel smo glup narod. Kad smo dobili slobodu unistili smo i slobodu i drzavu. Naravno da triba sve resetirat i vratit na 1995. a ove ... prikaži još! lopine koji narucuju ovakve clanke strpat u zatvore. Oduzeta imovina bi platila dug i izlaz iz EU-a. Molili bi nas stranci da ih pustimo iznajmit stan ode a kamoli da budu vlasnici istog. O ovce, kad ce te pocet koistit glavu za mislit a ne za nosit kosu.

  • Alenka 07:19 03.Lipanj 2019.

    Po mome misljenju,je Kolakusic veoma pametan.Predpostavljam,da nije toliko priglup,da se vidi u ulozi Cesara.Ali je mu sigurno jasno,da mora imati ljude u koje moze da vjeruje.Mora ih drzati"u tajnosti ".Inace bi njima razni novinari,komentatori,i kvazipoliticari itekako zagorcali zivot.Za to ja njemu vjerujem

  • Branko70 06:13 03.Lipanj 2019.

    E moj Tomislave... Vaš način razmišljanja doprinosi tome da ostanemo i dalje živjeti u lijepoj, maloj, bogatoj, pravno-korupcijsko uređenoj državi, u kojoj su zadovoljni građani pravilo a nezadovoljni iznimke...

  • BorisLesac 02:59 03.Lipanj 2019.

    Ne znam iza koje stranke se skrivate, al imate dogmatizirane textove, rujete protiv naroda, a zaboravljate da hrvat nije glup čovjek... Samo je obeshrabren! Ne brinite... budimo, jednog po jednog...!!!

  • nasy 18:56 03.Lipanj 2019.

    Mnogima nije jasno da je covjek izlozen medijskom lincu upravo zbog toga jer je dirnuo u osinje gnijezdo i svima pomutio miran san o lapanju ... Vjerujem da zna sto radi a i vrijeme ce pokazati. Stetno u jesenskoj utakmici ☺

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.