Top News
5649 prikaza

Kardinal optužen za pedofiliju prijatelj je Vice Batarela

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pavo1 12:34 29.Lipanj 2017.

    Prokleti bili pederi, pedofili, lopovi popovski....kako njih nije Boga strah???erton je savršeno i realno napisao "lepo su me ucili da je religija otrov za razum... hvala im na tome"...popovi manipuliraju narodom, a narod su nepismene ovce...

  • erton 11:03 29.Lipanj 2017.

    jos jedan dokaz i pokazatelj koliko je katolicka crkva ogrezla u korupciju i pedofiliju... lepo su me ucili da je religija otrov za razum... hvala im na tome.

  • Sandra 22:03 20.Veljača 2019.

    Ok, definitivno sam za da se Crkva pročisti ali isto tako da se novinarstvi pročisti od laži, smećarenja i senzacionalističkih naslova.. Vice Batarelo se slikao se s njim i to je dovoljno da pišete da su prijatelji!?? Logika za 5!

  • k 13:07 29.Lipanj 2017.

    neki svecenici RKC su avangarda, jer za pedofiliju se upravo zalaze ILGA, iliti LGBT ....sto ste mislili da im znaci ono 'Q' u kratici??

  • fukara 17:51 29.Lipanj 2017.

    Čim te popove vidim u haljinama znam da su gay. Na žalost nisu samo gay nego i pedo.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.