Top News
20275 prikaza

Projekt Esih: Brunin pakleni plan rušenja Plenkija

Komentari 12 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • EllaHorvat 11:43 15.Svibanj 2017.

    Sramota je da netko koristi dobrobit Zagreba samo zbog unutarstranačkih obračuna. Ovo je stvarno omalovažavanje svih birača jer ih se koristi kao oružje!

  • zrinkamiklos 11:32 15.Svibanj 2017.

    Bruna ambiciozna mlada žena, po ovom svemu do sad mislim da će brzo nestati s političke scene, ali bi voljela da bar uđe u Skupštinu u Gradu da se bolje prezentira, dokaže i pokaže što može ako uopće može.

  • Antun 15:55 15.Svibanj 2017.

    Čitao sam iza ovog projekta stoje antifašista Stanimirović, hrvatoljub Pupavac i bobmbarder Jovanović!!

  • ines72 14:49 15.Svibanj 2017.

    Koji su to likovi majko moja

  • Argus 08:08 16.Svibanj 2017.

    Ne znam koji je od dvojca pisao i objašnjavao čitateljima pojam "think thank"? Jasno je da istome nije jasan pojam, ukoliko imalo barata engleskim jezikom. Još je gore da je autora dvoje, što bi moglo značiti da niti jedan član ... prikaži još! ovog think tanka nije doma s predmetnim pojmom. Stoga, molim vas, ubuduće nas poštedite ovakovog prosvjećivanja.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.