Ekonomix
8642 prikaza

'Kapitalizam će uništiti čovjeka i svijet do 2050.'

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • crazy.dictator 21:08 02.Svibanj 2017.

    obzirom na mentalitet i umne sposobnosti radnika mozes ti njima dati da sudjeluju u upravljanju i sto ces dobiti. sjecam se jednom jos u jugo"mrakani"donosio se je u tvrtci gdje sam radio novi pravilnik o placama koj je bio puno ... prikaži još! nepovoljniji za radnika nego stari. SVI oour-i su pravilnoik odbili. onda su sefovi zaredali obilaziti i ubjedivati ljude da je taj los pravilnik dobar ali nisu imali bogzna kakav uspjeh. tada je dosao glavni bos i odrzao nam"misu"ali mi smo ostali"tvrdoglavi".

    • crazy.dictator 21:12 02.Svibanj 2017.

      tada je boss svih bossova izjavio (mrtav hladan) da necemo dobiti place dok ne izglasamo novi pravilnik i gle cuda VECINA zaposlenih je podigla tuke ZA. protiv smo ostali samo dvojica. najsmjesnije je bilo sto su nasi dragi kolege pricali ... prikaži još! kako smo nas dvojica sada najezili a umjesto toga meni su prvom ponudili unapredenje iako i dalje nisam mjenjao stav

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.