Znanost
48661 prikaza

Jadran osuđen: Led s Antarktike potapa Dalmaciju

Komentari 12 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Potrčalo
    Potrčalo 17:53 29.Travanj 2019.

    veći su problem pobjeglice i migranti

  • Perun 09:59 29.Travanj 2019.

    "...uz koje su naši preci živjeli tisućama godina." Kakva neuka gluparija. Hrvati nisu Vlasi već Slaveni. Vlasi tj. romanizirani i od strane Rima porobljeni Iliri su slavenizirani a ne etnički Hrvati. Dalmati na "aljbanskom" znači čobani. Tako da ovi Dalmatinci ... prikaži još! koji se smatraju "starosjediocima" ( iako su zapravo Hrvati jer su starosjedioce Ilire pobili kako rimljani tako i Avari ) su zapravo tek pohrvaćeni a ne etnički Hrvati.

    • BESTpartizan 10:30 29.Travanj 2019.

      ne trjeljaj hrevazino hrvati su slaveni dalmatinci iliri ,naravmo da smo stsrosjedioci druze slaveni su došli iz moravske

    • BESTpartizan 10:31 29.Travanj 2019.

      rimljani nisui pobioli ilir pleme dalmati je prezivjelo , slaveni su pohrvaceni

    • Perun 10:12 15.Svibanj 2019.

      *** Nemaš blage veze o etnicitetu Hrvata niti povijesti. Hrvati su Slavenski narod koje je slavenizirao vas Vlahe rimske i avarske robove. Slavenski Hrvati su vas primili u nacionalni identitet i dali vam jezik i kulturu. Iliri tj. oni koji ... prikaži još! su preostali od rimskih ratova i porobljavanja i navale avara u 6. stoljeću su se nastanili u aljbaniji.

    • BESTpartizan 10:17 15.Svibanj 2019.

      prijatelju uči povijest malo višew dalmati su došli prije slavena učio si tuđmanovu povijest haha hihi

    • Perun 16:22 17.Svibanj 2019.

      Dalmati su Ilirsko pleme ali tu regiju su pokorili rimljani 500 godina prije dolaska Slavena. Dakle tadašnji Dalmati su defakto bili potomci silovanja koje su rimski vojnici imali učestalo praksu raditi među osvojenim područjima. Postoje povijesni zapisi o tome prijatelju ... prikaži još! nisam ja to izmislio.

    • BESTpartizan 17:13 17.Svibanj 2019.

      perun ujo vi slaveni ste iz irana došli sta se nerviraš , naravno da pleme dalmati su keltskog podrijetla,

  • romarida 09:10 30.Travanj 2019.

    Hdz bude rikršio sve

  • ZlatkoZD 22:06 29.Travanj 2019.

    Ja sam u Zadru na nekih 12 metara nadmorske visine! Još će mi ove lopine koje vode grad poćet naplaćivati koncesiju na pomorsko dobro! :(

  • vinac 10:47 29.Travanj 2019.

    Maldivi su oko 1 m iznad površine mora, tj. Indijskog oceana. Ako se ikad išta od ovoga stvarno i počne događati, tamo ćemo prvo vidjeti. ***

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.