Life
46303 prikaza

Izvještaj iz Jasenovca: "To je svinjac, jednog su izjele uši..."

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Oror 12:17 25.Rujan 2018.

    ok stalno pišete o Jasenovcu svakim danom podebljavate brojke, stavljate snimke sa buldožerima iz aushwitza kao da su u Jasenovcu, imate ađendu to se vidi. neki od vas su drito čak sa ortodoxnog bogoslužja " plasirani" na filozovski i novinarstvo, ... prikaži još! Ali mi jedno nije jasno: pa zar mi Hrvati i Srbi nismo živjeli u bratstvu i jedinstvu 45 godina, šta se nisu Hrvati riješili ustaša i jel su se Srbi riješili četnika? Što nije onda Tito ovako forsiro oko Jasenovca kako vi "derete" po portalima

  • joewallace 09:25 25.Rujan 2018.

    Zašto na ovom portalu se nikad ne može pročitati nešto o srpskim logorima kao što su bili Manjača Barkovići Stajićevo i ostali,proveo sam godinu danu u tim njihovim kazamatima od 92-93 pa i dan-danas imam zdravstvenih problema a većina mojih ... prikaži još! prijatelja koji su preživjeli nisu doživio svoj 50-tih rođendan onda znate kakvi su tu uvjeti bili ,zašto se nastoji zaboraviti to zar žrtve nije iste pred pravdom to sam samo htio napomenuti.

  • matko212 11:14 29.Listopad 2018.

    na sve ove teorije i brojke dovoljno je ukucati popis stanovništva juge 1931 i 1948 i malo usporediti brojke. Srba u Hrvatskoj je 1948e bilo 15 posto a u BIH čak 44 posto ?!! Gdje su ti svi silni mrtvi ... prikaži još! ako je skoro pola stanovništva BIH nakon rata srpsko. Kome vi prodajete muda pod bubrege. Veći demografski slom je imala Hrvatska i Hrvati u BIH i Vojvodini koji su zabilježili značajno manji broj u odnosu na prije rata

  • Glorfindel 14:36 05.Siječanj 2020.

    Po valerijanovom memorandumu tada je bilo pobijeno već 100.000 ljudi. Čudno

  • matko212 11:25 29.Listopad 2018.

    ovo je njihova istina o jasenovcu http://www.cro-portal.com/hrvatska/kako-su-zrtve-americkog-bombardiranja-u-kastel-sucurcu-uvrstene-na-popis-zrtava-jasenovca

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.