Top News
54663 prikaza

Petrač: Najopasniji poduzetnik u Hrvatskoj

Komentari 28 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar izvidnik1
    izvidnik1 13:24 13.Listopad 2019.

    U jugi su oni bili još više zaštićeni, nisu nikada služili kaznu zatvora nego dobivali ordenja i priznanja pogotovo kad je bio tito. Dok je on išao po svijetu i trošio državni novac na posjete drugim diktatorima, gradnju vila, u ... prikaži još! jugi su "pošteni" ne krali nego otimali novac, imovinu, ljude. Obitelji su nestajale u noći i njihova bi imovina postala vlasništvo "jednakijih" "poštenih" titinih sekretara. Vjerovatno si premlad da bi znao za to ali nema veze, čiko će ti objasniti, zato sam ovdje.

  • darko 14:54 13.Listopad 2019.

    Mislim da sam poslije dužeg vremena shvatio zašto su Ameri stopirali prodaju Izraelskih Barak-a hrvatskoj, jbt koja igra .

  • Avatar maks20022
    maks20022 20:13 07.Ožujak 2020.

    Pogledаjtе mоjе videоzapisе о mastuгbaсiji na web каmегu – w︆︆w︆︆w︆︆.︆︆f︆︆ck69︆︆.︆︆site

  • jessicabailey 17:09 14.Listopad 2019.

    Ovo je najbolji posao koji Google sada plaća. Prvog mjeseca primio sam 29736 dolara za rad 3 sata dnEvno. Počeo sam prije četiri mjeseca i odmah sam ponio kući najmanje 7835 do 9454 dolara tjedno. ---->>> www.CashFLow77.Com

  • BESTpartizan 11:55 13.Listopad 2019.

    hdz je stvorio tajkune ne bi oni ovwko u jugoslaviji,kad je bio nas dragi tito

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:35 13.Listopad 2019.

      U jugi su oni bili još više zaštićeni, nisu nikada služili kaznu zatvora nego dobivali ordenja i priznanja pogotovo kad je bio tito. Dok je on išao po svijetu i trošio državni novac na posjete drugim diktatorima, gradnju vila, u ... prikaži još! jugi su "pošteni" ne krali nego otimali novac, imovinu, ljude. Obitelji su nestajale u noći i njihova bi imovina postala vlasništvo "jednakijih" "poštenih" titinih sekretara. Vjerovatno si premlad da bi znao za to ali nema veze, čiko će ti objasniti, zato sam ovdje.

    • BESTpartizan 17:40 13.Listopad 2019.

      ma daj učio si od sranje tudmana kako se kralo u 90ima pa petrač ti je hdzov igrač a tvoja slavonija pustinja haha guliš krumpire ko čobanković ajde desničaru začepi tito je bio pošten čovjek a tko je radio kriminal ... prikaži još!al isao je na goli otok zivio tito leka i đido

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:40 13.Listopad 2019.

      Hahaha, nije ti ovo juga da možeš nekoga ušutkavati. U stvari možeš, ovdje na internetu u vidu internet ratnika ali samo prijetiti jer nema posljedica. tita (namjerno malim slovom) mogu voljeti samo oni koji su imali moć u tom vremenu ... prikaži još! terora i jednoumlja i kad im netko napiše činjenice kako su se tito i njegova ekipa ponašali i radili onda cika i vriska.

    • BESTpartizan 23:13 13.Listopad 2019.

      ma daj gledaj kako ti je tuđman uništio slavoniju luzeru

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:13 14.Listopad 2019.

      Hahaha ....a mi još nismo gladni. Čudo je ta Slavonija u Hrvatskoj. I još može hraniti ostatak Hrvatske države. Zato i je izbio rat jer najjednakiji narod među "jednakima" nije htio da se takva "zlatna koka" pusti i da bude neovisna država.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:14 14.Listopad 2019.

      Uništavaju a ne mogu joj ništa, e to ti je Hrvatska. Slavonac i Slavonija su preživjeli titu i titine pljačkaše i zločince, preživit će i ovo. Bilo je i teže živjeti, Samo neka je prošlo "drugovanje" sa licemjerima i sustavom ... prikaži još!om dvostrukih mjerila, otimača "u ime naroda". I u ovakoj Hrvatskoj je bolje nego u onoj jugi.

    • BESTpartizan 09:32 14.Listopad 2019.

      ma kogaslavonija hrani pobjegli mladi vanka haha čuj ovo pustinja hdzovska rat je dogovoren pojma nemaš domoljubu tuđmsn dijelio bosnu... tito nije pljačkao nikoga i začepi ujugi je nezaposlenost bila 2 posto a sad 25 posto, kupi kofere pa za irsku........

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:28 14.Listopad 2019.

      Samo ti nastavi živjeti u zabludi i laži. Možeš lagati sebe ,mene ne, ja ti ne vjerujem. Na laganje se ne plaća porez. Samo neka idu, ja im čuvam mjesto u slobodnoj Hrvatskoj državi i sitoj i veseloj Slavoniji. To ... prikaži još! je bila "zaposlenost" kojom se kupovao socijalni mir.

    • BESTpartizan 17:21 14.Listopad 2019.

      hahaha izvoz 0 posto

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:07 14.Listopad 2019.

      Hahaha svi siti, obučeni, obuveni, puni frižideri i zamrzivači. školovani imamo za popit, potrošiti na luksuz, slavimo Hrvatske praznike, imamo Hrvatsku Državu, jugini ostatci samo mogu internetom "harati" glumeći internet ratnike, nema više jednoumlja, a najbitnije nema više juge i nema više tite.

    • BESTpartizan 23:10 14.Listopad 2019.

      imas hdz i uzivaj i onih 300 000 mladih u irskoj hahahaha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:44 15.Listopad 2019.

      Imam Hrvatsku Državu, dvoje školovane i zaposlene i dvoje djece koji se još školuju, žena mi radi, imam kuću, automobil, uživam u svom poslu, dobru plaću, prijatelje. Što čovjeku još treba? juga?tito? Ne hvala, ne treba mi jednoumlje, prazne police ... prikaži još! u trgovini, redukcije struje, redukcije korištenja i vožnje automobila parnim ili neparnim danima, zapovijedani " dragovoljni" odbitak od plaće za "zajam za srbiju",........

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:45 15.Listopad 2019.

      ......milicijsko maltretiranje, ideološko ispiranje mozga o "čestitosti" partizanskog pokreta idealiziranim u partizanskim filmovima, život skoro kao u sjevernoj korei? Još jednom, ne hvala. I na kraju hvala Bogu što je nestala, što ne postoji juga i što nema tite.

    • BESTpartizan 09:16 15.Listopad 2019.

      ti si puno gledao filmova dr franje tudmana

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:42 15.Listopad 2019.

      Ne dječače, ja sam to proživio, doživio i preživio.

    • BESTpartizan 17:28 15.Listopad 2019.

      ne djecace zapjevaj hej slaveni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:01 15.Listopad 2019.

      Ništa od toga nema momčiću. Nema više tite, nema više juge i nema više te rugobe od himne. Ja samo pjevam "Lijepa naša Domovino" i "Lijepo li je Hrvat biti".

    • BESTpartizan 22:09 15.Listopad 2019.

      jesi gledao bujicu pa si se nalio?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 02:37 16.Listopad 2019.

      Nisam, malo slavim.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.