Znanost
30704 prikaza

Hrvatska je klimatski ubojica, a da to ni ne znamo

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Duki 13:21 06.Rujan 2018.

    — Klima se menja i uvek se menjala. I ni pri kakvim promenama klime anticiklon ne može da stoji bez kretanja jedan i po mesec! I pri promeni klime nikada se zemljina kora ne zagreva iznutra, nikada u zemlju odjednom ... prikaži još! ne nestaju jezera kroz pukotine na dnu. To je prvo. A drugo, neznanje je najgore stanje u kojem ljudi mogu biti. Zašto? Ako čovek ne razume, ne zna ili nije informisan o nečemu, to ne znači da on nema nikakvu predstavu i da nema pojma.

    • Avatar Tamara Rogic
      pravafreundin 07:54 07.Rujan 2018.

      klima se mijenjala uvijek ali ne u par godina, za vece klimatske promjene koje su s epocele dogadjati prakticki prkeo noci trebaju stoljeca da se dogode

  • Avatar monster_from_id
    monster_from_id 20:18 06.Rujan 2018.

    nit je hrvatska kao jedna od nazaostalijih zemalja svijeta kriva za co2 emisiju, nit ima bilo kakvu preostalu industriju vrijednu spomena nit bi trebala biti prva koja bi plaćala cijenu te štete

  • Avatar Tamara Rogic
    pravafreundin 07:52 07.Rujan 2018.

    ma nemojte biti naivni, razvijeni zapad i dalje debelo zagadjuje planet, to su suplje price kapitalista kojima mazu oci javnosti govoreci kako su oni sad ekoloski prihvatljivi, mos si misliti. Najbolje da sad nas koji smo jad i bijeda i ... prikaži još! kojima se privreda raspada optuze da smo krivi za klimatski poremecaj.

  • bubica111 05:55 07.Rujan 2018.

    Ma ŠTA me briga,za mene će biti a za druge ionako nije važno kada me ne bude.

  • nelson 10:29 06.Rujan 2018.

    uništavamo sve

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.