Top News
5231 prikaza

HDZ-ovci šokirani naredbama: Morate doći na skup u Zagreb!

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Milan.banijac 08:08 19.Svibanj 2019.

    TAKO SE NEKAD U SOCIJALIZMU RASDILO, ČINJENICA DA U NEKIM POGLAVLJIMA NISMO NIMALO ODMAKNULI.

  • Alenka 07:33 18.Svibanj 2019.

    Znam,da sam bila sokirana,kad sam se doselila u bivsu Jugu,kad sam vidjela kako se organiziraju djeca,da popune plocnika kraj puteva,gde prolazi drug Tito.Eto nam od koga se naucili HDZovci.Kad vidim g.Kolindu po vrticima i skolama, neznam,dali da se smijem,ili placem. ... prikaži još! Zar to nije zloupotreba djece? Bog sam zna,cega sve biti na izborima. Dolazi nam vrjeme,kad ce ljudi ici na izbore zbog straha,da nemaju probleme.Putin u Rusiji je kamilica za HDZ.Ljudi dignite glave! Nemogu oni bez vas.

  • kusstjepan 06:17 17.Svibanj 2019.

    IDIOTI s rukama na prsnom kosu ....! Kaj ti LOPOVI glume nekome (KOME) POSTENJE .....! Sramotna gesta i za kazaliste u ovakovoj VUKOJEBINI ......!

  • BESTpartizan 17:31 16.Svibanj 2019.

    hdz partija

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.