Life
47100 prikaza

Grozne tajne Dubaija: Zbog ovog se ide u zatvor!

Komentari 12 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Siesta 10:50 12.Rujan 2019.

    Mislim da bi pisac ovog clanka prvo trebao da posjeti Dubai na nekoliko dana da bi mogao dati svoje vidjenje slobode, prije svega, turista i poslovnih ljudi koji ga posjecuju. Posto sam nekoliko puta boravio u Dubaiju znam da je ... prikaži još! gore navedeno samo jednim malim dijelom tacno sve ostalo je cisto nepoznavanje prilika u tom gradu. Pricama rekla/kazala netreba davati puno znacaja tako ni ovom clanku koji upravo prenosi takve (netacne) stvari.

  • renny 12:44 12.Rujan 2019.

    ja i prijatelj smo uspjeli pronaći mjesta gdje čak i Arapi piju alkohol i neke restorane s dobrom hranom za puno manje love .. primjerice pivo je 2 dolara a po hotelskim barovima između 6 i 10 dolara ..

  • Siesta 10:59 12.Rujan 2019.

    A rado bih poveo pisca ovog clanka da joj pokazem sve "Svijetle tajne" ovog carobnog grada pa da se i sama uvjeri sta je od gore navedenog istina a sta ne.

  • renny 12:41 12.Rujan 2019.

    Siesta slažem se ... novinarka piše u stilu rekla kazala, umjesto da ode tjedan dana na odmor u Dubai i vidi pravo stanje stvari i napiše članak potkrijepljen činjenicama ... bio sam dosta puta u Dubaiu i Abu Dhabiju i ... prikaži još! skoro ništa od ovog što je napisano u tekstu nisam vidio ni doživio .. normalno je kad dođeš negdje da poštuješ njihova pravila i zakone, kakvi god da jesu, jedino je točno da su Emirati jako skupi ako jedeš i piješ po hotelima i mjestima gdje se skupljaju turisti ..

  • Judita1967 15:03 12.Rujan 2019.

    Svatko tko je barem jednom posjetio Dubai,reći će da je ovaj text bezvezno napuhan: ako ideš u muslimansku zemlju onda ćeš i poštivati njihova pravila: nema alkohola na ulici i nećeš biti toliko glup da pijan vičeš po ulicama Dubaia ... prikaži još! i pozivaš se na Isusa! U vrijeme Ramazana iz poštivanja nećeš jesti i piti na javnom mjestu dok oni na 50C imaju post bez hrane i vode, ali zato to sve možeš odraditi u hotelskoj sobi ili kafiću! Tko nije spreman poštivati pravila bilo koje zemlje - neka ostane kući!

    • CorpusDelicti 22:18 12.Rujan 2019.

      Ako je to tebi normalno i moraš se držati njihovih pravila, onda si vjerojatno za to da kod nas u Europi muslimanke ne smiju biti pokrivene, muslimani se ne smiju "klanjati", moraju jesti svinjetinu, ...

    • ono 22:18 12.Rujan 2019.

      Bio sam i nije prenapuhan. Radi se o tome da je Dubai predstavljen marketinski kao oaza slobode, las vegas bliskog istoka, a nije. Upozorili su nas i lokalni tamo da neki njihovi sugradjani iz zabave prijavljuju nepodobno ponasanje. Razgovarao sam ... prikaži još! i sa nasom ambasadom u Kairu (oni pokrivaju UAE) i covjek mi je rekao da budem oprezan i da svako malo netko od nasih ljudi dodje u probleme zbog nekakvih sitnica koje su kod nas savrseno normalne. Recimo tablete kafetina i slicno.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.