Top News
22486 prikaza

Gazdina supruga: "40 godina bila sam sama s djecom"

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • crazy.dictator 10:02 10.Listopad 2017.

    od todoricevog lovista najvise profitiraju lokalni romi. CIJELO loviste je bilo ogradeno armaturnom mrezom. od kada je ivek"kleknul"kilometri mreze su"nestali"s obzirom da su ivekove"lovacke patrole"prestale obilaziti loviste pa su romi nanjusili"poslovnu priliku":-)

  • nelson 10:33 10.Listopad 2017.

    čuvajte se tajkuna

  • ja6666 11:30 10.Listopad 2017.

    oh Bože ... on radio više za državu nego za sebe? pa ova je još bezobraznija od muža si...

  • lovre2011 12:06 10.Listopad 2017.

    Ona je jadna bila 40 godina sam sa djecom, osigurana, imala je sve što je htjela i ona i djeca, ja sam bila 40 godina sama s djecom muž radio ko konj i što imam od toga, bar poštenje

  • Gimnazijalac 16:43 12.Listopad 2017.

    Toliko je jadna da na 30.godisnjici mature nije imala za veceru pa smo svi muski platili za sve "cure" pa tako i za nju jadnicu.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.