Ekonomix
375 prikaza

Drugi stup je obmana: Njime smo već financirali i zapošljavali strance

Komentari 21 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ZeljkoRiyadh 08:50 04.Veljača 2016.

    Neka se primi posla sva ta žgadija koja godinama, kao pijavice, žive na račun ovog jadnog društva, neka si u Saboru izglasaju saborsku plaću u visini 50% minimalca, pa onda neka rade na dobrobit društva...pa kad minimalac bude 20.000 kn ... prikaži još! pristajem da im plaća i mirovina budu 10.000 kn.

  • ZeljkoRiyadh 08:50 04.Veljača 2016.

    A vi, kao profesionalni novinar, razmislite o čemu pišete i koje argumente koristite. Kažete, citiram "...brzina rasta deficita i zaduživanja je takva da vodi zemlju u bankrot. A u tom rastu drugi je stup najveća stavka s najbržim, automatskim i ... prikaži još! nezaustavljivim rastom..."...

  • ZeljkoRiyadh 08:52 04.Veljača 2016.

    ...pa jeste li vi zaista uvjereni da je drugi mirovinski stup najveća stavka rasta zaduživanja ove države???Ako jeste..onda kao ekonomski analitičar niste zaslužili medijski prostor koji tako bezočno koristite. Od mene toliko...za sada.

  • ZeljkoRiyadh 08:53 04.Veljača 2016.

    Nažalost, komentar je ograničen na samo 300 znakova, a kako komentar na ovakav članak zaslužuje malo više prostora, moje prethodne komentare morate čitati "odozdo"...od najranijih, ako želite vidjeti moj komentar u cijelosti...sorry...

  • Nikola30 19:54 04.Veljača 2016.

    Neke druge zemlje su to davno shvatile i dokinule tu pljačku. Kod nas neki ekonomisti se usude prodavati maglu čak i kad je 2+2 = 4.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.