Top News
17264 prikaza

Dodikov pakleni plan: Oživljava Veliku Srbiju

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • CICA 18:33 21.Studeni 2017.

    a disu ti dokazi sto se tice te VELIKE SRBIJE kako ti i svi ostali hr pricate, ima li nekih zvanicnih dokumentata, knjiga koje opisuju tu VELIKU SRBIJU na koju vi mislite , ima li nekih akademika koji je govorio ... prikaži još! o VELIKOJ SRBIJI, hajte ljudi dajte mi dokaze, kada sam pitao to zadnji put i nudio pare niko i nista sem jednog koji je prestavio knjigu pod naslovkom VELIKA SRBIJA a nije procitao sta tu pise - knjiga pise u ujedinjenju svih slovena na prostoru balkan i nista vise ni rijeci o toj kako

    • CICA 18:34 21.Studeni 2017.

      vi hr mislite VELIKA SRBIA (knjiga pisana 1924 prvi put i posle toga jos izdata dva puta) , kobojage dasa tvrdio sledece" dao sam ti dokaz "RIJECI" Velika Srbija a sta pisu u knjizi nije vazno" pa ljudi kada sam ... prikaži još! procitao to zamalo da nisam pao u nesvjest. E posle toga dasa ide na plan B kada mu nije uspelo sto se tice knjge pa mi nudi govore Seselja, kao da je Seselj neki veliki akademic, naucnik. Pametan da ali je budala sto se mene tice. tako svima vama koji pricate o VELIOJ SRBIJI dajte mi te

    • CICA 18:34 21.Studeni 2017.

      dokaze inace prestanite da pricate gluposti vec jednom sto se tice te VELIKE SRBIJE, nema od toga nista niti je ikada bilo i postojalo to je samo u glavama hrvata i bosanaca.

  • JohnDoe1 09:38 22.Studeni 2017.

    Nista od te bajke ,zog te bajke se i desilo sto se desilo devedestih to s u opasne misli ali nesto sto je stvoreno i zasnovano na genocidu nebi trebalo ni postojati pa tako ni ta Dodikova republika

  • Crni 23:35 22.Studeni 2017.

    Ako mu se ne sviđa u BiH nek pokupi prnje i pravac za Beogradu.

  • Danko 16:53 15.Siječanj 2018.

    odgovor na 'do kuda je Velika Srbija': do kuda god trenutno može. Ako može bit će i do Berlina. Zato neka konkretne karte, ima samo namjera

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.