Top News
16205 prikaza

Dečko iz zagorske kleti koji je dobro protresao premijera

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Robert Wronsky
    Wronsky 19:34 02.Veljača 2021.

    Treba razotkriti one koji nepravedno vedre i oblače ali iskoristiti prijatelje, prevariti, zlouporabiti njihovo prijateljstvo, povjerenje?? Ja ne bih želio takvog imati takvog prijatelja a posebno ne suradnika, poslovnog ili političkog.

  • miroooo 13:03 02.Veljača 2021.

    Svaka čast liku na hrabrosti i vještini snimanja, ja samo znam da se u njegovoj blizini ne bih osječao dobro....ili bih šutio ili bih se pokupio što dalje od njega

  • nenodoma 11:36 02.Veljača 2021.

    Straašno ga je uzdrmao,kao i ona Balenović ili kako se već zove iz INA,pa je ostala bez posla i dan danas bez egzistencije,a moga bi i taj Šimunović završit slično

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.