Ekonomix
15273 prikaza

Brojke: Kako se živjelo u Jugi, a kako u Hrvatskoj

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • omfg 15:32 18.Listopad 2018.

    Lako za televizore, pa čak i vešmašine. Ljudi su u Hrvatskoj još u 80-im imali zemljane podove u kućama. Bez kupaonice i wc-a. Ako nisi bio u partiji nema ništa. E sad, vremena su bila drugačija pa se stječe dojam ... prikaži još!m da su ljudi bili sretniji, iako sam siguran da su i sjevernokorejci sretan narod.

  • loriman 11:07 18.Listopad 2018.

    Ovo sta ste napisali su ciste lazi i manipuliranje cinjenicama. Kakva mrtva 68. godina? Usporedite Jugu od 80-90 pa Hrvatsku 90-018. I ja i svi moji vrsnjaci u skoli u 80-im godinama imali smo televizore u kucama i stanovima. Nitko ... prikaži još! od mojih prijatelja nije zivio kao podstanar, a bili smo jako daleko od bogatih familija. Otac mi je radio kao konobar, a majka u racunovodstvu i zivjeli smo puno bolje nego vecina Hrvata danas. Sram vas moze biti. Gamad lazljiva.

  • imedvedo 18:51 17.Listopad 2018.

    Neki kažu da u vrijeme Juge ljudi nisu kopali po kontejnerima. Naravno da nisu jer nije bilo kontejnera.

  • ZlatkoZD 15:56 17.Listopad 2018.

    Gluposti! Znam da sam 74-godine gleda svitsko prvenstvo u nogometu na Gorenje televizoru u boji! Čaća mi je vozija Peugot 504, ja sam vozija Renault 12TL! Je falilo je nekih stvari ali bilo je novaca i ošli bi u Trst ... prikaži još! i sve kupili što je falilo! Nisam bija u SK, radija sam u Bagatu i ima oko 1000 ondašnjih maraka! Svaki Bagatovac je ili dobija stan ili gradija svoju kuću! Niko nije kopa po kontejneru! Meni se čini da oni koji su potomci onih koji su podržavali fašizam 40-tih kreatori ovih laži!

  • crazy.dictator 14:17 17.Listopad 2018.

    samo budala bi mogel reci da nam je ekonomski losije nego u jugi. medutim ja se iz tog vremena sjecam SRETNIH ljudi. ljudi su se druzili isli smo samoborcekom v samobor a pjesma se je orila tam i natrag, isli ... prikaži još! smo na sleme i isto tak se je druzilo i popevalo. stvar se je pocela polako mjenjati vec krajem 80-ih ali se je definitivno sve srondalo nakon 90-ih, danas ekonomski stojimo bolje ali su nam i apetiti daleko veci.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.