Top News
19016 prikaza

Bizarni ispadi na HRT-u: "Jokić govori djeci da Bog ne postoji"

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malabaracuda 09:34 02.Lipanj 2017.

    ja vjerujem u svoje ruke i kad pljunem u njih znam kaj imam i vidim kaj sam zaradil sa njima,a zaluđivanje masa sa religijom drugih par kobasica

  • nelson 11:34 02.Lipanj 2017.

    hdzovci su 12 stoljeće

    • trt 14:04 02.Lipanj 2017.

      Upišite svoj komentar...hebo te bog koji ne postoji....budalo skribentska...pravilno bi bilo kazati ...bizarno je govoriti da bog postoji a ne da ne postoji...

  • zagrepčanka 10:30 02.Lipanj 2017.

    Imam dosta godina, dva odrasla sina i malog unuka i reforma školstva me iznimno zanima. Jučerašnja emisija Otvoreno me je doslovce zgrozila. Dakle, nastup g. Kostovića i g. Prosperov Novaka graničio je s ludilom. Tolika količina mržnje, bahatosti i uvreda ... prikaži još!a na najnižoj mogućoj razini, posebno od strane g. Prosperov Novaka zaprepastila me. Zbog činjenice da ljudi tog ranga komuniciraju na takvoj niskoj razini, ponašajući se, prije svega nepristojno, shvatila sam da Hrvatska postaje opasna zemlja.

  • trt 14:07 02.Lipanj 2017.

    Koji apsurd strucnjak koji radi na institutu za mozak..ocigledno nema mozak

  • Borracho 13:24 02.Lipanj 2017.

    E pa ja nisam vidio jednoroga. A ipak postoji, jel tak?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.