Life
47112 prikaza

"Bio sam snajperist i jedne stvari sam se najviše bojao"

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tito
    Tito 06:36 14.Svibanj 2019.

    Ubijao po svijetu i piše knjige o tome. Da je sa Balkana, ležo bi u Hagu.

  • suzy.myoko 10:14 15.Svibanj 2019.

    "U svojoj se vojnoj karijeri suočio s mogućnošću zarobljavanja, pogibije, mučenja i drugih užasa koje civili teško mogu pojmiti." ...sve to dok je u šumama Kentuckyja branio svoju brvnaru od krvoločnih talibana !!!! Majmun nedojebani!

  • crazy.dictator 18:44 13.Svibanj 2019.

    al ga ameri s*ru li s*ru. ma zamisli kad si na polozaju za pucanje ti se bojis neuspjeha. pa ak si DOBRO obucen neuspjeh nije alternativa. ne mislis NISTA, lezis (najcesce) i osmatras (pogotovo ak si sam). mete koje nisu ... prikaži još! vrijedne ili su male mogucnosti za pogodak jednostavo prekrizis i tak puno dana a malo ispaljenog streljiva

  • Avatar Perical
    Perical 17:52 13.Svibanj 2019.

    I, sad bismo trebali pitati gdje tu knjigu kupiti? Ma daj, od.....bi s tim američkim forama. Ubijao si i čekaj takvu sudbinu...... Laku noć!!!!!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.