Kultura
5929 prikaza

"Bio sam Ličanin ponosan na Teslu i SexA-u, a sad mi prijete"

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jobokuli 21:34 22.Travanj 2019.

    Ne mogu si oprostit ovaj gubitak vremena na tekst o govedu ko štaje ovaj Brinjak. Jebote cijeli život se šlepa na tuđoj nevolji i priča da je Starčević loš izbor. Da su njegovi na vlasti izbora nebi ni bilo. Kakve ... prikaži još! ustaše kakvi bakrači.

  • vekavac 21:19 22.Travanj 2019.

    E moj Karakaš ti si jedno obično piskaralo koje pliva ko drek nizvodno. Sabrao si neke rubne običaje čak sa sjevernog pola pa ih prikačio ličanima jer se drugima bojiš takvo što reći ili napisati. Znaš samo vrijeđati i vugarizme ... prikaži još!e pisati jer ti je to krajnji domet ali što se može kad danas takvi imaju prođu .

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.