Life
70802 prikaza

Bila je to najkrvavija nogometna utakmica na svijetu

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • paion.sharri 22:48 01.Lipanj 2019.

    Vk Karađić,Aleksandar Včić,trba...tako bi zvučao srpski bez slova U!

  • Avatar Antarita
    Antarita 01:38 29.Svibanj 2019.

    Znaš li gdje mogu naći ženu za jednu noć? Idite na > > > www.Sexcoss.Com

  • Avatar Sergej
    Sergej 21:34 26.Svibanj 2019.

    Kad vidim da vam (vrlo često) članak počinje sa "onim" velikim "U" gubim volju da čitam dalje.

    • febo 10:07 27.Svibanj 2019.

      eh da je počelo sa 4 C onda bi ti pasalo!

    • Avatar Sergej
      Sergej 10:17 27.Svibanj 2019.

      Ne bi ni onda. Takva simbolika samo podstiče ono loše u čoveku.

    • Nina 10:22 27.Svibanj 2019.

      Bilo bi zanimljivo pročitat tekst, knjigu koju napišeš, niti jedna rečenica nebi krenula s slovom U. Kaj ti je slovo krivo? Asocira te na idiote? I mene. A i G me asocira na šekret pa ne znači da bum prestala ... prikaži još! čitat nit da razmišljam uopće o tome.

    • Avatar Sergej
      Sergej 19:39 27.Svibanj 2019.

      Riječ je samo o simbolici koja bode oči. Višekratno uočeno. Možda je samo slučajnost. A možda i nije. Zbog čega? Pa znamo.

    • Avatar Peketalo
      Peketalo 19:49 27.Svibanj 2019.

      Ako ne može na zid može u novinama. A i više ljudi pročita i ne može se prekrečiti

  • Avatar kvasac40
    kvasac40 08:54 27.Svibanj 2019.

    Zlo govori njemačkim jezikom.

    • Nina 10:20 27.Svibanj 2019.

      Ja bi rekla da zlo govori svim jezicima. Kaj, od Hitlera nije bilo gorih ni prije ni poslije? Ajde kvasac, toplog mlijeka ti fali. Slika ti fenomenalna al komentar za milokliz.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.