Life
1815 prikaza

Što se krije iza penala, sreća ili dobra priprema?

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • registracija 04:33 09.Srpanj 2018.

    mogu ponuditi jedan odgovor, mislim da se pod terminom lutrija cilja na smanjenje pritiska u glavama izvođača, ako kao igrač prihvatiš da je to lutrija, bitno si smanjio pritisak koji sa sobom nosiš u relaizaciju, ajmo reći neka tehnika opustanja

  • alien 08:21 06.Srpanj 2018.

    Nikad mi nije bilo jasno zasto svi insistiraju na tome da su jedanaesterci "lutrija". Ako je lutrija onda mogu bacati "pismo-glava", bilo bi mnogo brze. Ili mogu otici u obliznji kafic i izvlaciti sibice..., i popiti neko pivo usput. Jedanaesterci ... prikaži još! su test osnovnog nogometnog umijeca i zivaca. Ako izvodjac izvede jedanaesterac perfektno (gornji lijevi ili desni kut), vratar nema sanse bez obzira koliko dobar bio. I stvarno ne znam sto je u tome toliko sreca?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.