Top News
5418 prikaza

15 razloga zbog kojih ljudi žale za Jugoslavijom

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dosta 21:41 29.Ožujak 2016.

    Stara sam generacija,bio sam u ratu za svoju državu i sramota što ste od Hrvatske iza rata napravili.Zaslužili ste da vas se ismijava na koje niske grane ste doveli moju jedinu i voljenu Hrvatsku.Sramite se to je sve što ću ... prikaži još! vam kazati jer mi je muka.

  • Avatar glavnisudac
    glavnisudac 01:27 05.Studeni 2016.

    gospođo mina ako ne poznajete funkcioniranje sistema onda komentirajte recepte ili nešto slično. Molim vas, radi istine,navedite bar jednu deložaciju. Rašeta nije ni mlad a nije ni ne informiran .

  • mina 22:33 27.Travanj 2015.

    Autor teksta je ili premlad ili je slabo upućen, ali deložacija je bilo u Jugi, itekako. No onda je postojao zakon o eksproprijaciji i sve je bilo puno, puno brže i lakše. Dans 20 godina ne možeš otkupit 100 M2 ... prikaži još! niti dovršit jednu cestu, a kamo li što drugo.

    • Avatar glavnisudac
      glavnisudac 01:27 05.Studeni 2016.

      gospođo mina ako ne poznajete funkcioniranje sistema onda komentirajte recepte ili nešto slično. Molim vas, radi istine,navedite bar jednu deložaciju. Rašeta nije ni mlad a nije ni ne informiran .

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.