Life
84293 prikaza

Sovjeti su imali plan: Napasti Jugoslaviju - zgazili bi je

Komentari 16 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Medardodoni 09:16 18.Veljača 2017.

    Zanima me jel ovaj novinar isao u skolu da nezna kako je tito rekao ne staljinu i ovaj je usutio zauvjek,sad laprdati sta bi bilo da bi bilo je smjesno ,yugoslavija je bila4vojna sila na svjetu,haloooo da su rusi imali ... prikaži još! muda rasturili bi ju al nije to bilo tako zato ne lazi i ostavi se yuge gledaj kako sad zivis,proslost se nece vratiti

  • Sakramenski 11:54 04.Listopad 2018.

    Titi je za te planove znao! U to vrijeme (na moju nesreću) izgubio sam godinu dana mladog života služeći armiju u rovovima na Bugarskoj granici braneći koridor napada od Sofije prema Skopju. Očekivao se masovni napad pješadije i tenkova. Svi ... prikaži još! planovi obrane su bili detaljno razrađeni.

  • Avatar Prom Jedan
    Prom_Jedan 15:24 31.Srpanj 2018.

    Usraše na aparatima.. još ste i Dalmaciju prodali. Desničarima nije doslo u glavu da je Tito odigrao bitnu ulogu u njihovim malim životekima 🤣😋

  • Šaula 18:16 28.Srpanj 2018.

    Što bi rekli crnogorci... a jado.. dje bi ih sve pokopali?? ;)

  • Avatar Minamossa
    Minamossa 01:54 29.Srpanj 2018.

    Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating ==>> Sexydrom.com

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.