Life
23721 prikaza

Jovanka je vrištala na Tita: "Kurvaš se okolo!"

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nelson 18:27 06.Srpanj 2017.

    kvazi novinaro pišu ovakve članke ŽIVIO TITO

  • Avatar Luna Lipa
    Sarkazam. 00:49 07.Srpanj 2017.

    Desnica voli sve što su voljeli Tito i partija, i tu leži mržnja prema njemu. Ljubomorni su što nikada neće dostići ono što je on postigao. Desnicu jede ljubomora i nemogućnost u traženju vlastitog puta. Što ja imam s njima ... prikaži još! i Titom, da me toliko okupirahu s njime. U moje vrijeme jela se janjetina,oborita riba. Išlo se na odmor i dobivalo k-15 i ljetovalo. Imalo se, moglo se. Je.e vas Tito dan danas u ljubomorni moz.ak.

  • Wally55 10:38 07.Srpanj 2017.

    Kako je zavrsila poslije Tiletove smrti mozda je imala pravo sto se tice okruzenja i raznih "drugova"

  • Wally55 10:01 07.Srpanj 2017.

    Super su mi ovi "novinari"..Jovanka vristala na Tita...Pa kao da druge zene ne vriste na svoje muzeve kurvali se ili ne?Kao i svaki drugi brak.Mozete vi sad serendati koliko hocete ali Tito je jedinstven i hvala mu sto sam imao ... prikaži još! lijepu mladost i zao mi je sto moja djeca moraju zivjeti u ovakoj drzavi u kojoj normalni ljudi prekapaju po kantama za smece a kriminalci su elita drzavi u kojoj ljude izbacuju iz jedine nekretnine zbog par stotina kuna a "eliti" se oprastaju nenormalne cifre itd.itd..

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.